Alanis Morissette mówi, że seksizm doprowadził ją do rezygnacji z programu Rock and Roll Hall of Fame

TORONTO –

Alanis Morissette zabrała się na Instagram, aby wyjaśnić swoją nieobecność na koncercie w hołdzie Rock and Roll Hall of Fame w sobotę wieczorem w Los Angeles.

Wychowana w Ottawie piosenkarka „You Oughta Know” miała dołączyć do Olivii Rodrigo w duecie „You’re So Vain”, aby uhonorować utytułowaną Carly Simon.

Ale Morissette nie weszła na scenę, a później wysłała wiadomość do swoich zwolenników, sugerując doświadczenie z zespołem produkcyjnym, które wzbudziło wspomnienia „nadrzędnego antykobiecego sentymentu”, którego doświadczyła w branży rozrywkowej.

Morissette napisała, że ​​„wciągała to przy większej liczbie okazji, niż mogę zliczyć”, aby występować dla publiczności przez lata, ale nie musi już „spędzać czasu w środowisku, które ogranicza kobiety”.

Nie przedstawiła żadnych dalszych szczegółów na temat zachowania, które spowodowało, że opuściła program. Rodrigo wykonał solo w hołdzie Simonowi.

Przedstawiciele Rock and Roll Hall of Fame nie odpowiedzieli od razu na prośby o komentarz.

„Przez całe moje życie miałem niezliczone niesamowite doświadczenia z zespołami produkcyjnymi wszystkich płci. Tak wiele i tak fajnie” – kontynuowała Morissette.

„Nie ma nic lepszego niż zespół różnych ludzi, którzy spotykają się w jednej misji. Będę nadal pojawiał się w tych środowiskach z włączonymi dzwonkami”.

Leave a Comment