Djokovic pochwalił „szyk z klasą” po tym, jak pomógł kobiecie w Paryżu (WIDEO)

Novak Djokovic jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych w swoim sporcie, ale fani byli pod wrażeniem pokory serbskiego tenisisty, który pomagał kobiecie z ciężkim bagażem w paryskim parku.

35-letni Djokovic przygotowuje się do obrony swojego tytułu na turnieju ATP Masters 1000, który w tym tygodniu rozpocznie się w stolicy Francji.

Przed wydarzeniem widziano, jak Djokovic biegał w dzielnicy Bercy i znalazł czas, aby zatrzymać się i pomóc starszej kobiecie, która walczyła z walizką.

Gwiazda tenisa podniosła bagaż i niosła go po ścieżce, po czym czekała, aż kobieta dogoni.

Materiał filmowy ze scen udostępnił użytkownik Twittera @iamjomoreira, który napisał: „To z jego strony bardzo elegancki gest i dowodzi, że bez względu na to, kim jesteś i jak bardzo się dotykasz w życiu, musisz wiedzieć, jak zachować pokorę”.

„To jest miłe: Djokovic pomaga starszej osobie w Paryżu” – napisał dziennikarz tenisowy Jose Morgado, dodając klaszczący emoji.

Trener Djokovica, Marco Panichi, również udostępnił nagranie z incydentu na swoim koncie na Instagramie.

„Podczas rozgrzewki w parku zostawił mnie z gumką w ręku i podbiegł do pani, która miała problem z bagażem i odprowadził ją na stację. Szkolenie oczywiście się skończyło, ale nadal jestem zadowolony. Po prostu, Nole”, Panichi napisała do wideo, zgodnie z serbskim serwisem Telegraf .

Djokovic clinches fourth title of 2022 (VIDEO) Djokovic ma rozpocząć obronę swojego tytułu w Paryżu we wtorek, gdzie zostanie rozstawiony na szóstym miejscu, ale jeszcze nie poznał nazwiska swojego przeciwnika.

21-krotny mistrz Wielkiego Szlema zdobył ubiegłoroczną koronę Paris Masters po pokonaniu w finale Rosjanina Daniiła Miedwiediewa, zdobywając rekordowy szósty tytuł podczas imprezy.

Miedwiediew – zwycięzca Paris Masters 2020 – również będzie ponownie wśród tych, którzy będą walczyć o tytuł, a Rosjanin wchodzi do turnieju w dobrej formie, wygrywając Vienna Open o weekend.

„Czuję się świetnie w tym turnieju”, powiedział Djokovic w przeddzień tegorocznego turnieju.

„[To] zawsze pomaga wejść do turnieju pewnie iz dobrymi wspomnieniami, dobrymi emocjami na boisku. [Ostatnich] kilka razy, kiedy tu grałem, wygrałem oba turnieje… Mam nadzieję, że będę mógł kontynuować ten bieg.”

Djokovic wygrał swój ostatni tytuł ATP na Astana Open na początku tego miesiąca, pokonując w finale greckiego Stefanosa Tsitsipasa w równych setach.

Leave a Comment