Indyjska megagwiazda wścieka się podczas „inwazji na prywatność” po filmie w pokoju hotelowym

Indyjska supergwiazda krykieta, Virat Kohli, zareagowała gniewnie po tym, jak fan udostępnił nagranie z jego pokoju hotelowego w Perth w Australii, gdzie rywalizuje na Mistrzostwach Świata T20.

Film, podpisany „Pokój w hotelu króla Kohli”, pojawił się w mediach społecznościowych i pokazywał mężczyznę filmującego rzeczy osobiste Kohli, gdy przechadzał się po apartamencie ikony krykieta w hotelu Crown Perth.

W gniewnej odpowiedzi 33-letni Kohli – który jest ubóstwiany przez miliony w swojej oszałamiającej krykiecie ojczyźnie i poza nią – powiedział, że nagranie sprawiło, że stał się „paranoikiem” na temat swojej prywatności.

„Rozumiem, że fani są bardzo szczęśliwi i podekscytowani widząc swoich ulubionych graczy i ekscytują się ich spotkaniem, a ja zawsze to doceniałem” – napisał Kohli do swoich 221 milionów obserwujących na Instagramie, udostępniając wideo.

„Ale ten film jest przerażający i sprawił, że czuję się bardzo paranoicznie związany z moją prywatnością. Jeśli nie mogę mieć prywatności we własnym pokoju hotelowym, to gdzie naprawdę mogę oczekiwać jakiejkolwiek przestrzeni osobistej?

„Nie podoba mi się taki fanatyzm i absolutna inwazja na prywatność. Proszę szanować prywatność ludzi i nie traktować ich jako towaru na rozrywkę.”

Hotel, o którym mowa, później obwinił „wykonawcę” i powiedział, że podjął kroki w celu ukarania osób odpowiedzialnych za wideo.

„Bez zastrzeżeń przepraszamy zaangażowanych gości i będziemy nadal podejmować niezbędne kroki, aby upewnić się, że pozostanie to odosobnionym incydentem”, przeczytaj oświadczenie.

„Mamy zerową tolerancję dla tego zachowania i jest to znacznie poniżej standardów, które wyznaczyliśmy członkom naszego zespołu i wykonawcom.

„Crown podjął natychmiastowe kroki w celu naprawienia problemu, w tym wszczęcia dochodzenia, wycofania zaangażowanych osób i usunięcia ich z konta Crown.

„Oryginalny film został również szybko usunięty z platformy mediów społecznościowych. Współpracujemy również z zespołem Indian Cricket i Międzynarodową Radą Krykieta, aby przekazać nasze przeprosiny i będziemy kontynuować współpracę z nimi w miarę postępów w naszym dochodzeniu”.

Man arrested after threatening to rape India cricket icon Kohli’s nine-month-old daughter Kohli jest jedną z największych gwiazd sportu w swoim kraju i byłym kapitanem indyjskich drużyn T20 i meczów testowych.

Uwielbienie dla odbijającego sięga daleko poza jego ojczyznę, rozciągając się na diasporę indyjską za każdym razem, gdy drużyna podróżuje, by rywalizować w Australii, Anglii i gdzie indziej.

Drużyna Indii jest następna w akcji na Mistrzostwach Świata T20 przeciwko Bangladeszowi w Adelajdzie w środę.

Indie wygrały dwa i przegrały jeden ze swoich dotychczasowych meczów, zapewniając niezapomniane zwycięstwo przeciwko zagorzałym rywalom Pakistanowi wcześniej w turnieju, w którym Kohli zagrał coś, co zostało opisane jako jeden z najlepszych w historii jego kraju.

Indianin wygrał inauguracyjną edycję Pucharu Świata T20 w krótkim formacie w 2007 roku, ale od tego czasu nie zasmakował sukcesu, zajmując drugie miejsce w 2014 roku.

Leave a Comment