Instagram bada po zgłoszeniu przez użytkowników problemów z dostępem do kont

Według agencji Reuters

Opublikowano 31 października 2022 11:02

Zaktualizowano 31 października 2022 11:48

Click to play video: 'Meta updates Instagram safety measures for teens' 1:29 Meta aktualizuje środki bezpieczeństwa na Instagramie dla nastolatków

Po wielu krytykach dotyczących pomysłu stworzenia aplikacji dla dzieci w zeszłym roku, Meta wprowadziła pewne zmiany na Instagramie. Mają nadzieję, że nowe dodatki pomogą rodzicom poczuć się bezpieczniej. Ale czy aktualizacje wystarczą, aby aplikacje społecznościowe były bezpieczniejsze dla młodych nastolatków? Sharmeen Somani dowiaduje się – 26 czerwca 2022Instagram bada problem, który uniemożliwił tysiącom użytkowników dostęp do platformy do udostępniania zdjęć, a kilku z nich skarży się na zawieszenie ich kont.

„Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was mają problemy z dostępem do swojego konta na Instagramie. Zastanawiamy się nad tym i przepraszamy za niedogodności”, powiedział Instagram, którego właścicielem jest Meta Platforms Inc., na swoim koncie na Twitterze w poniedziałek.

Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was mają problemy z dostępem do swojego konta na Instagramie. Zajmujemy się tym i przepraszamy za niedogodności. #instagramdown

— Instagram Comms (@InstagramComms) 31 października 2022

Historia jest kontynuowana pod reklamą

Rzecznik Instagrama nie skomentował zawieszenia kont. Kilku użytkowników Instagrama napisało na Twitterze, że aplikacja poprosiła o identyfikator e-mail i numer telefonu, aby uzyskać dostęp do ich zawieszonego konta.

Modne teraz

O godzinie 11:13 ET prawie 3000 użytkowników zostało dotkniętych, zgodnie z witryną śledzącą awarie Downdetector, która zestawia raporty o stanie z wielu źródeł, w tym błędy zgłoszone przez użytkowników na swojej platformie. Awaria może dotyczyć znacznie większej liczby użytkowników.

Akcje Meta spadły o prawie pięć procent w związku z szerszą wyprzedażą na giełdach.

Treści sponsorowane Ulotki

Leave a Comment