Jake Paul robi niezwykłe wejście przed starciem z legendą MMA (WIDEO)

YouTuber, który został bokserem Jake Paul, został kowbojem w środę wieczorem, kiedy przybył na trening medialny na koniu przed swoją ostatnią walką.

Nowicjusz 5:0 zmierzy się w sobotę z 47-letnią legendą UFC Andersonem Silvą w walce bokserskiej na Gila River Arena w Glendale w Arizonie i oddał hołd historii „Starego Zachodu” regionu, przychodząc na swój otwarty trening sesja na koniu.

Przebój Lil Nas X z 2019 r. „Old Town Road” grał w tle jako pewny siebie Paul, który żuł gumę, a następnie zsiadał z konia przed ukończeniem swoich obowiązków.

Wyjaśniając historię wyczynu kaskaderskiego Showtime, Paul powiedział : „Ja i mój przyjaciel właśnie rozmawialiśmy: „Tak jak ty, co powinniśmy zrobić na otwarty trening?”

„Pomyślałem: „Powinienem po prostu pojechać na koniu. I to się stało.”

„Idę na wojnę. Czuję się jak wojownik, gladiator, tak naprawdę jest w sobotę” – dodał Paul.

W klipie udostępnionym przez konto Showtime na Twitterze koń o imieniu Donald przestraszył popularnego analityka sportów walki, Luke’a Thomasa, uderzając go w twarz, gdy siedział z Paulem podczas wywiadu.

Paul zmierzy się z brazylijską ikoną Silvy, która w swojej świetności w UFC głównie walczyła w wadze średniej w limicie 185 funtów, w ośmiorundowym, licencjonowanym meczu bokserskim 187 funtów.

Amerykanin został skrytykowany za branie na ring bokserski starzejących się wag półśrednich MMA, takich jak Ben Askren i Tyron Woodley. Chociaż Silva jest starszy od obu mężczyzn, ma rodowód bokserski i w zeszłym roku pokonał zarówno byłego mistrza wagi średniej WBC, Julio Cesara Chaveza Jr, jak i Tito Ortiza.

Paul i Silva okazywali sobie nawzajem szacunek, przygotowując się do walki i stali się popularni na TikTok dzięki filmowi tańczącemu razem, który cieszył się ponad milion razy.

Dobroduszny klip doprowadził jednak do zarzutów, że Silva zanurkuje, a mieszkaniec Sao Paulo musiał wyjaśnić komentarze, w których wydawał się mówić, że został znokautowany w sparingu.

„Rozmawiałem z moim trenerem, a nawet powiedziałem:„ Trenerze, pozwól, że ci coś powiem, dlaczego chłopaki mnie znokautowali dwa razy?” – powiedział Silva do MMA Weekly we wrześniu 13, w wywiadzie opublikowanym dopiero w tym tygodniu.

„A trener powiedział:„ Musisz przygotować się do wojny, a ty przygotowujesz się do wojny ”- dodał Silva.

W oświadczeniu rozesłanym przez Showtime w środę, Silva powiedział, że chciał „wyjaśnić dwie ważne rzeczy” po „zobaczeniu raportów i trosce o mnie”.

„Po pierwsze, NIGDY nie zostałem znokautowany w sparingu. Błędnie wypowiadałem się podczas tego wywiadu, jak to czasami robię podczas wywiadu w języku angielskim i przesadzam z normalną akcję w tę i z powrotem, która ma miejsce podczas sparingu.

„Po drugie, ta sesja sparingowa, o której wspomniałem, miała miejsce na początku września. Wywiad z MMA Weekly został przeprowadzony 13 września iz jakiegoś powodu został wydany w tym tygodniu. Więc to nie było nowe” – dodał Silva.

Silva wycofał się z MMA z karierą 34-11, ale może pochwalić się podobnym rekordem boksu 3-1 do Paula.

Wygrywając swoje ostatnie trzy pojedynki, Siva nie został pokonany w tym sporcie od maja 1998 roku, kiedy wycofał się w pierwszej rundzie przeciwko Osmarowi Luiz Teixeira w swojej ojczyźnie.

Leave a Comment