Rihanna opowiada o macierzyństwie, Super Bowl: „Było teraz albo nigdy”

DOLINA SIMI, Kalifornia –

Rihanna wiedziała, że ​​jeśli miała wrócić na scenę niecały rok po urodzeniu pierwszego dziecka, występ musiałby przebić wszystko, co robiła wcześniej.

„Jeśli zamierzam zostawić moje dziecko, zostawię je na coś wyjątkowego” – powiedział w wywiadzie dla Associated Press zdobywca wielu nagród Grammy.

Tym czymś wyjątkowym okazał się nadchodzący pokaz przerwy Super Bowl w 2023 roku. „To było dla mnie teraz albo nigdy” – powiedziała.

Piosenkarz wcześniej odmówił występu w przerwie 2019 z powodu solidarności z Colinem Kaepernickiem. Ale w niedawnym wywiadzie przed jej „Savage X Fenty Show Vol. 4” Rihanna powiedziała, że ​​tym razem czas i okoliczności były dla niej odpowiednie. „To było wyzwanie, które przyjąłem z zadowoleniem. To była scena większa niż wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem” – powiedziała.

Po tym, jak pod koniec września NFL ogłosiło, że Rihanna będzie główną gwiazdą lutowego programu, rozeszły się pogłoski o długo oczekiwanym nowym albumie, z którym drażniła się w ostatnich latach. Jej ostatni album „ANTI” ukazał się w 2016 roku.

Chociaż gwiazda popu niedawno wydała swoją pierwszą nową piosenkę od sześciu lat, główny singiel „Black Panther: Wakanda Forever”, szybko zakończyła spekulacje, że jej występ w Super Bowl oznaczał, że album jest nieuchronny. „To nieprawda. Super Bowl to jedno. Nowa muzyka to co innego. Słyszycie to, fani?” powiedziała śmiejąc się.

„W momencie, gdy to ogłosiłam, powiedziałam: „O mój Boże, będą myśleć, że mój album się zbliża. Muszę iść do pracy” – wspomina.

Pomimo jej szybkiego powrotu do opinii publicznej po porodzie, Rihanna i raper A$AP Rocky zachowali szczegóły dotyczące ich dziecka w tajemnicy. Obaj muszą jeszcze podzielić się jego imieniem ani żadnymi jego zdjęciami.

„Po prostu jeszcze się do tego nie dotarliśmy, naprawdę. Po prostu żyliśmy. Ale myślę, że jest pewna wolność, która przychodzi z czymś w rodzaju wydobycia tego” – powiedziała.

Oprócz przystosowania się do życia jako nowa mama, Rihanna powiedziała, że ​​była zajęta prześcignięciem zeszłorocznego „Savage X Fenty Show Vol. 3”, który zdobył Emmy i zawierał długą listę głośnych gwiazd.

„Zawsze jest wyzwaniem pokonanie poprzedniego” – powiedziała. „Przyszły rok będzie właściwie głównym wyzwaniem, ponieważ ten rok był tak ogromnym show i nie wiem, jak go pokonać, ale będziemy musieli spróbować”.

Tegoroczny pokaz obejmuje występy Anitty, Maxwella i innych, a także długą listę występów, m.in. Tarajiego P. Hensona, Cary Delevingne i Sheryl Lee Ralph. Wywiad AP z Rihanną miał miejsce, zanim wyciekły informacje, że Johnny Depp ma wziąć udział. Niektórzy ludzie niezadowoleni z prawnej bitwy Deppa z byłą żoną Amber Heard wezwali do bojkotu linii Rihanny, jeśli Depp był częścią programu.

„Savage X Fenty Show Vol. 4” będzie dostępny do streamowania w środę na Amazon Prime Video.

Leave a Comment