„Surreal”: Rodzina „Jeopardy!” mistrz Mattea Roach gotowy na Turniej Mistrzów

Kanadyjskie zagrożenie! gwiazda Mattea Roach pokonała dwóch supermistrzów z ostatniego sezonu w meczu towarzyskim.

Roach miała swój mecz pokazowy w Turnieju Mistrzów we wtorek wieczorem, kiedy zmierzyła się z Amy Schneider i Mattem Amodio.

Urodzona w Nowej Szkocji zawodniczka wygrała 23 kolejne mecze w sezonie, który wyemitowano na wiosnę, kończąc z 560 983 USD w kieszeni – to nieco ponad 720.000 USD w kanadyjskiej walucie. Roach ma również zarówno piątą najdłuższą passę w historii serialu, jak i piątą co do wielkości wygraną podczas regularnego sezonu. Kiedy 6 maja przegrała swój 24. mecz, przegrała zaledwie o $1.

Nic dziwnego, że we wrześniu została wybrana do Turnieju Mistrzów.

Historia jest kontynuowana pod reklamą

Chociaż we wtorkowym meczu nie było żadnych pieniędzy, w tym, co Ken Jennings nazwał „swoją próbą”, Roach zdecydowanie pokonała swoich konkurentów, kończąc z 17 600 USD w porównaniu z 904 USD Schneidera i 3 600 USD Amodio.

🚨 TO DZIEJE 🚨

Mecz pomiędzy Amy Schneider, Mattem Amodio i Matteą Roach odbędzie się DZIŚ na YouTube.

Bądź pierwszym, który zadzwoni, subskrybując nasz kanał YouTube, ponieważ pełna gra pokazowa#JeopardyToC pojawi się o 20:00 czasu PT: https://t.co/nP98TtaYAo pic.twitter.com/5YGfwxmzub

— Niebezpieczeństwo! (@Jeopardy) 8 listopada 2022

„Surrealistyczne” doświadczenie dla rodzinyRodzice Roach, Patti i Phil, nie mogli być bardziej dumni ze swojej córki.

„To było niezwykłe” – powiedział Phil Roach o wtorkowym meczu. Cała rodzina miała okazję uczestniczyć w nagraniu programu na żywo w Los Angeles.

„Każdy jest w stanie wygrać, ale kiedy oglądaliśmy to na żywo, było to surrealistyczne” – powiedział.

Historia jest kontynuowana pod reklamą

„To trzech z pięciu najlepszych graczy w Jeopardy! historia wszechczasów… A oglądanie naszej córki grającej Matta Amodio i Amy Schneider było oszałamiające.”

Choć znali wynik meczu, nie uciszyło to podekscytowania oglądaniem tego odcinka w telewizji. Roach powiedział, że około 20 członków rodziny i przyjaciół przyszło do ich domu w Halifax, aby obejrzeć.

Modne teraz

„To niesamowita zabawa… Nikt inny w pokoju nie znał wyniku meczu, ale oczywiście moja żona i ja. To była prawdziwa przyjemność” – powiedział.

Rodzina miała nawet tematyczne ciasteczka przygotowane przez przyjaciela rodziny, Copper Cookies, na przyjęcie z zegarkiem.

Roach powiedział, że miniony rok był szaloną jazdą dla jego córki.

Historia jest kontynuowana pod reklamą

„Naprawdę nie może nigdzie iść do domu i do Toronto bez rozpoznania. Jest osobą bardzo prywatną, ale ogromnie cieszy się wsparciem.”

Powiedział, że Mattea korzysta ze wszystkich możliwości, które pojawiły się w ostatnich miesiącach, takich jak rozpoczęcie podcastu i pisanie.

Ale sława jej nie zmieniła, powiedział ojciec.

„Myślę, że jeśli już, to jest bardziej Mattea”, powiedział Roach ze śmiechem.

To zdjęcie opublikowane przez Sony Pictures Television przedstawia Matteę Roach, kanadyjską uczestniczkę teleturnieju „Jeopardy!” THE CANADIAN PRESS/Tyler Golden-Sony Pictures Telewizja za pośrednictwem AP. „Ma teraz tę platformę, na której może naprawdę wykorzystać okazję, wyrazić swoją opinię… Jest otoczona przez wspaniałą grupę przyjaciół” – powiedział. „Jej główna osoba, wiesz, to ta sama osoba. To jej nie zmieniło ani trochę”.

Historia jest kontynuowana pod reklamą

Rodzina nie może się już doczekać piątkowego półfinału, w którym Mattea zmierzy się z meteorologiem Ericiem Ahasicem i programistą Andrew He. Zwycięzca tego meczu awansuje do finału, aby grać u boku zwycięzców dwóch pozostałych meczów półfinałowych z Amodio i Schneiderem.

Phil Roach powiedział, że „w tym turnieju jest ogromny dramat”, powtarzając poprzednie komentarze jego córki.

„Wszyscy mają mocne uderzenie. W tym turnieju rozgrywka jest bardziej agresywna niż wtedy, gdy oglądaliśmy sezon zasadniczy. I każdy jest w tym, aby go wygrać, i każdy jest zdolny” – powiedział.

Roach powiedział, że rodzina jest podekscytowana ponownym oglądaniem gry i jest wdzięczna za wsparcie wszystkich.

2:37 „Ona jest niesamowita mądra”: Rodzina, przyjaciele rozkoszują się historycznym „Jeopardy!” Mattei Roach. biegać

© 2022 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

Leave a Comment