Zwiastun „Avatar: The Way of Water” — Powrót do piękna Pandory

Opublikowano 2 listopada 2022 15:22

Click to play video: 'Movie trailer: Avatar – The Way of Water'2:28 Zwiastun filmu: Avatar – Droga wody

Akcja rozgrywa się ponad dekadę po wydarzeniach z pierwszego filmu „Avatar: Droga wody” opowiada historię rodziny Sully , kłopoty, które ich otaczają, stopień, w jakim starają się o siebie nawzajem opiekować i tragedie, których doświadczają.O pełnometrażowym zwiastunie Avatar powiemy jedno: jest oszałamiający wizualnie.

W środę ukazał się nowy zwiastun Avatar: The Way of Water — kontynuacji przeboju sci-fi Jamesa Camerona z 2009 r. — z wielkim szumem i fanfarami .

W filmie, który ma trwać ponad trzy godziny, powracają oryginalne gwiazdy Sama Worthingtona, Zoe Saldaña i Sigourney Weaver. Minęło ponad 10 lat od pierwszego filmu, który pojawił się w kinach.

Awatar Camerona pozostaje jednym z najbardziej dochodowych filmów wszechczasów.

„Awatar: Droga Wody, którego akcja toczy się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszego filmu, zaczyna opowiadać historię rodziny Sully (Jake, Neytiri i ich dzieci), kłopoty, które za nimi podążają, długość, do której się udają. dbajcie o siebie nawzajem, bitwy, które walczą o przeżycie, i tragedie, które przeżywają” – czytamy w oficjalnym podsumowaniu.

Modne teraz

Historia jest kontynuowana pod reklamą

Kontynuacja Avatara była w toku od wielu lat; film został wyprodukowany jednocześnie z trzecim filmem z serii, który ma wejść na ekrany w 2024 roku.

Cameron podobno tworzy także czwarty i piąty film Avatar, które mają pojawić się odpowiednio w 2026 i 2028 roku.

„Avatar: The Way of Water” wchodzi do kin w Kanadzie 16 grudnia

Click to play video: 'Eric McCormack stars in the new Canadian movie ‘Drinkwater’'7:44 Eric McCormack występuje w nowym kanadyjskim filmie „Drinkwater”

© 2022 Global News, oddział Corus Entertainment Inc.

Treści sponsorowane Ulotki

Leave a Comment